21. ročník Mistrovství ČR v extreme-outdoor sportu Jesenický tvrďák – eXtrememan

21. ročník Mistrovství ČR v extreme-outdoor sportu Jesenický tvrďák – eXtrememan

První červnový víkend letošního roku se mistři svého oboru věnovali nejtěžšímu závodu jednotlivců v přírodním víceboji, který se koná na území ČR. Česká špička se sešla již tradičně v Nové Vsi u Rýmařova aby postupně zdolala 14 různých disciplín (např. MTB, běh do vrchu, OB, canyoning, plavání, jezerní kajak, inline bruslení, lezení a další). Závodníci navštívili během závodu Praděd, Slezskou Hartu, Velký kotel, lezecký areál u chaty Orientka ve Staré Vsi a jiná zajímavá místa regionu, celkem trasa měla 144 km. Nejrychlejší závodníci dosáhli cíle po necelých 10 hodinách. Výsledky jsou k dispozici na následujících odkazech:

CELKOVÉ

Noční orientační běh

Plavání

Orientační běh

První část závodu (mezičasy po disciplínách na Relaxu před Inline bruslením)

Druhá část závodu (mezičasy po disciplínách z Relaxy do cíle)

Několik fotografií ze závodu:

 

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR