23. ročník BOBR cupu

23. ročník BOBR cupu

V sobotu. 7.10. 2017 se uskutečnil už 23. ročník této populární štafetové sportovní akce, která se pyšní titulem „Otevřené mezinárodní mistrovství ČR v extrémním závodu tříčlenných štafet a Mezinárodní Akademické MČR v extrémním závodu štafet“. Do závodu se registrovalo 233 mužských i ženských štafet všech věkových kategorií.

V hlavní mužské kategorii zvítězila štafeta OpavaNet ve složení Jáchym Kovář (běh), Jiří Hudeček (MTB) a Kamil Mruzek (kajak) v čase 2h 28min 25sec a získala tak titul Mistra ČR. Druhé místo zaujala štafeta Pivovar Litovel ve složení Tomáš Lichý, Rauchfuss Marek a Filip Hric (2h 29min 17sec). Bronzové medaile bral tým X-park Františkov (Lukáš Olejníček, Ondřej Fojtík a Adam Satke, čas 2h 31min 32sec)

Výsledky ženské kategorie:

  1. Ecodecman – 3:03:09 (Radka Churáňová, Hana Ježková, Barbora Dimovová)
  2. Czech outdoor extreme XX – 3:22:36 (Kristýna Dvořáková, Zdeňka Němcová, Ludmila Šídlová)
  3. Holky od Bobří řeky – 3:29:45 (Anna Brychtová, Zuzana Skalická, Klára Hricová)

Výsledky akademiků – muži:

  1. ASS Brno extreme abuelo
  2. Neumed
  3. Mistři akademici

Výsledky akedemiků – ženy:

  1. AK Drnovice II
  2. Techtherm Woman
  3. UPOLačky

Další ročník závodu už má termín stanovený na sobotu 8/10 2018! Přijďte si zazávodit, nebo se jen tak pobavit. Akce oplývá bohatým doprovodným programem! více info příko na webu www.bobrcup.cz

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR