BOBR CUP 2016 ovládl tým OpavaNet

BOBR CUP 2016 ovládl tým OpavaNet

První říjnovou sobotu se konal v litovelském areálu vodních sportů již 22. ročník mezinárodního mistrovství České republiky v extrémním závodě tříčlenných štafet – běh, MTB a kajak

Nejlépe se s nástrahami běžecké tratě popral Lukáš Olejníček z týmu X-park Františkov, následovaný Ondřejem Fejfarem (OpavaNet) a jako třetí doběhl Tomáš Lichý z týmu Seat. Nejrychlejší ženou byla Petra Kamínková z týmu Koral Bartoněk team.

Po předávce štafetového kolíku vyrazili bikeři na trať dlouhou 25 km. První místo těsně udržel s minimálním náskokem tým X-park Františkov, reprezentovaný Ondřejem Fojtíkem, ovšem ihned za nimi předával Michal Kaněra (OpavaNet) a Jan Škarnitzl (TREK Volume Up), který byl celkově nejrychlejším cyklistou. Nejrychlejší ženou byla Hana Ježková z týmu MONTURAshop.cz.

Kajakáře čekal několik set metrů dlouhý přeběh k lodi a poté 6 km na řece, během kterých museli zdolat několik těžkých přeběhů a dva skoky do řeky. O celkovém pořadí se tedy rozhodovalo až v poslední části závodu a v cíli se z celkového vítězství radoval Kamil Mrůzek (OpavaNet), necelou minutu za ním do cíle dorazil Karel Slepica (TREK Volume Up) a třetí místo obsadil tým X-park Františkov, reprezentovaný Adamem Satkem. Ženskou kategorii ovládl tým Koral Bartoněk team ve složení Petra Kamínková, Lucie Veselá a Petra Halašková.

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR