BOBR CUP – závod plný bláta, šutrů a vody!

BOBR CUP – závod plný bláta, šutrů a vody!

Už po sedmadvacáté mohou skuteční drsňáci ochutnat prach a bláto, na vlastní kůži okusit tvrdost kamenů na trati jedinečného extrémního závodu štafet. Je úplně jedno, jestli běžec, cyklista anebo jedeš vodu …
V ZÁVODĚ, KTERÝ SE NEVZDÁVÁ, SI SÁHNOU NA DNO SVÝCH SIL VŠICHNI!

Těšíme se, že se připojíte k legendárnímu závodu outdoorových sportů v České republice, kterým je právě Bobr Cup 2023. Akce se koná tradičně 7. října v Litovli a jejím okolí. Úvodní song „Last of the Mohicans“ a startovní výstřel zazní tradičně ve 12:00 hodin.

Na závodníky čekají zajímavé trasy plné vody, bláta a šutrů. Vodáci se mohou těšit na závěrečný skok do řeky Moravy, zatímco štafety budou muset pečovat o štafetový kolík, který pro nás připravil místní bobr.
Samozřejmostí je kvalitní občerstvení pro všechny účastníky akce (letos zajišťuje Panelka Luleč), after movie od Petra Slavíka, vyhlášení výsledků a hodnotné ceny pro vítěze a samozřejmě after párty (nebude chybět Bon Scott Memorial Band: AC/DC revival), Pivo Litovel a další.

Rádi bychom vás také upozornili na internetové stránky akce:
www.bobr-cup.cz, kde se můžete zaregistrovat na následujícím odkazu:
https://registrace2.onlinesystem.cz/…4ca

Máme i sociální sítě: https://www.facebook.com/bobrcup https://www.instagram.com/bobr_cup/

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR