Czech ultra trail tour Karpaty

Czech ultra trail tour Karpaty

Tato běžecká trailová série má pravidelně 3 závody ročně v různých pohořích. Tahle akce má rodinný charakter a pohodovou atmosféru. Ale covidová doba dělá škrty všude možně. Není snadné a někdy ani možné uspořádat závody v zimě a na jaře, kdy jsou omezení nejpřísnější.

Jsme rádi, že se pořadatelům této série podařilo uskutečnit alespoň jeden letně-podzimní závod a to v lokalitě, která se během let ukázala jako nejzajímavější a nejpřitažlivější. Bílé Karpaty a jejich ocenění UNESCO přírodní lokality jsou skutečnou perlou v nabídce běžeckých terénních závodů.

Letos si organizátoři vybrali jako datum konání 28. 10. a využili tak volného dne, který nabízel státní svátek. V nabídce byly opět 3 trasy s délkou 18, 29 a 54 km a převýšením 500, 900 a 1900 metrů! K úspěchu závodu vždy přispívají i místní nadšenci, kteří tuhle akci ve svém regionu maximálně podporují a pomáhají při samotném konání.

Pro výsledky všech tras a kategorií navštivte stránku ZÁVODU

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR