FM SPORT FEST – Na Olešné se letos opět závodilo!

FM SPORT FEST – Na Olešné se letos opět závodilo!

Extreme team race INLINE24 je závod na inlinových bruslích, který se koná v prostředí přehrady Olešné u Frýdku-Místku již řadu let. Asfaltový okruh po jejím okraji má lehce přes 4 km a za normálních okolností na něm závodníci krouží po celých 24 hodin! Střídají se štafetovým způsobem podle svých schopností a sil a cílem je ujet co nejvíce kilometrů. ČAES je partnerem závodu od samotného počátku a svým dílem přispívá k organizační stránce akce.

Postupem času se k této oblíbené akci přidaly další sportovní akce a závod se proměnil na sportovní festival, který nemá v Česku obdoby. Součástí tedy jsou i takové akce jako extrémní triatlon Grizzlyman, běžecké závody, kombinovaný závod Ložiscup Letos ale musel kvůli omezením a hygienickým pravidlům být formát akce upraven. Zůstaly naplánované všechny sportovní akce, ale proběhly v takovém režimu, aby vyhověly požadavkům hygieny a některé zkráceně.

Jak závody proběhly a kdo byl na stupních vítězů najdete na jednotlivých stránkách v odkazech uvedených v textu výše.

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR