Legendární EPO survival v upraveném hávu

Legendární EPO survival v upraveném hávu

Organizátoři EPO survival letos nezaváhali a využili možnosti uspořádat jeden z nejoblíbenějších českých outdoorových závodů jakmile lepší podmínky dovolili. Závod se konal v tradičním termínu na přelomu květen/červen, konkrétně 29.5. 2021. Závod je charakteristický tím, že zahrnuje mnoho různých outdoorových disciplín, které závodníci mohou (ale nemusí) absolvovat v pevně daném časovém limitu. K hlavním disciplínám vždy patří orientace v terénu podle mapy, MTB, kajak, běh, lezení, plavání a dále podle místních podmínek jsou vkládány další disciplíny jako inline bruslení, disc golf, paddle board atp.

Letos byl kvůli nemožnosti přenocování limit závodu stanoven na 8 hodin, což byl kratší limit než jindy, ale i tak si téměř dvě stovky závodníků užily den plný dobrodružství a zábavy na pestré trati v okolí Slapské přehrady.

Výsledková listina je umístěna zde: výsledky

Fotky a další informace najdete na webu závodu ZDE

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR