LH24 – 24 hodinový extrémní maratón

LH24 – 24 hodinový extrémní maratón

O víkendu proběhl šestý ročník extrémního vytrvalostního závodu Adidas 24 hodin na Lysé hoře. Dvojčlenné štafety i jednotlivci měli za úkol uběhnout nebo ujít co největší počet okruhů ve svazích Lysé hory. Trať vedla z obce Ostravice až na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd a pak jinou cestou zpět dolů.

Ve startovním poli se letos sešla velmi zajímavá konkurence, a tak bylo po celou dobu co sledovat. Na špici absolutního pořadí se postupně střídali Marek Novotný a Zbyněk Cypra. V nedělních ranních hodinách pak došlo k další dramatické situaci, kdy si na čele osamocený Cypra prošel krizí a stíhal jej Radek Chrobák.

MUŽI JEDNOTLIVCI:
1. Zbyněk Cypra 12,5 okruhů
2. Radek Chrobák 12
3. Marek Novotný 12

ŽENY JEDNOTLIVCI:
1. Linda Beniačová 10,5
2. Věra Vystrčilová 10
3. Petra Macurová 10

MUŽI DVOJICE:
1. Najvert / Causidis 15
2. Urbaczka / Košut 14
3. Bartík / Kučera 14

ŽENY DVOJICE:
Linderová Hollá / Navrátilová Šádková 12
Stočková / Böhmová 12
Uherková / Krplová 12

MIX DVOJICE:
Szabo / Lovrantova 13
Kuchař / Tkáčová 13
Vicher / Jenyšová 13

Kompletní výsledky a další info na www.lh24.cz

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR