LH24 letos v nové podobě a se staronovým vítězem

LH24 letos v nové podobě a se staronovým vítězem

Už je to tak, při závodech v přírodě se leccos mění. Nejde jen o počasí, ale i o trasu, kterou je třeba vždy znova každý rok projednat a odsouhlasit. Proto letos LH24 doznala určitých změn, ale rozhodně neztratila na své náročnosti. Jeden okruh měřil zhruba 13,5 km s převýšením 850m! Co se však oproti minulému ročníku nezměnilo, tím byl vítěz v kategorii jednotlivců, kterým se opět stal Tomáš Štverák! Zaslouží si velkou gratulaci ke 12 zdolaným okruhům, což znamenalo cca 160 km a 10 400 výškových metrů!

Jako první žena se umístila Katka Klepáčová z Frýdku-Místku, která absolvovala během 24 hodin úžasných 10 okruhů! Ve štafetových dvojicích uběhli nejvíce borci Procházka a Vinkler z Brna, celkem 14 okruhů.

Podrobné výsledky jsou k dohledání na WEBU závodu.

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR