MS Adventure Racing Paraguay

MS Adventure Racing Paraguay

Vrcholem světové outdoorové závodní sezóny je každoročně bezesporu MS AR. České reprezentační týmy už tradičně vyráží na tyto akce a dokazují, že patří ke světové špičce.

Letos se MS AR uskutečnilo mezi 15 – 25 zářím v Paraguay. Z celého světa se tu sjelo přes 60 čtyřčlenných týmů, mezi nimi pouze jeden český tým BlackHill v obsazení Tomáš Petreček, Tereza Rudolfová, Jaroslav Krajník a Pavel Kurz. Našemu týmu trval nakonec závod přes 122 hodin, což jim stačilo na skvělé 5. místo. Svou nezlomnost a zkušenost opět prokázal novozélandský tým AVAYA, který opět zvítězil (už po šesté), tentokrát v čase 102h 43min. Druzí byli Švédové SAFAT v čase 111 hod a třetí Brazil multisport v čase 119 hod.

Základní parametry závodu: MTB – 250 km, treking – 200 km, kajak – 100 km, vše podle vlastní orientace s mapou a proloženo navíc speciálními disciplínami jako canyoning, lanové aktivity, slanění…

Kompletní výsledky jsou na webu RACEPLAY

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR