Muchovman se mění na Muhuman

Muchovman se mění na Muhuman

Po komplikovaném začátku roku 2022, který způsobil dozvuk covidové pandemie a začátek nepokojů na Ukrajině se vrátil oblíbený outdoorový štafetový závod Muchovman. Ten po dvou letech přišel s několika změnami, začal psát tak trochu novou tradici a přijal i nový název MUHUMAN. Pořadatelský tým zůstal stejný, takže se závodníci mohli spolehnout, že je čeká kvalitní akce. Stále platí, že jde o závod složený ze 3 disciplín a kromě týmových štafet lze startovat i v individuální kategorii. Pro mládež je také připravena kratší trasa.

Vítězem se nakonec stal hvězdný tým VAJCA ve složení Petr Knop, Jakub Sikora a Dušan Augustiňák časem 1:23:09. Kategorii jednotlivců ovládl Pavel Štryncl za 1:27:06. Kompletní výsledky už visí na webu závodu a v sekci Fotogalerie už je první odkaz na fotky (http://www.muchovman.net/)

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR