mySASY – nový partner ČAES pro zvyšování výkonnosti sportovců

mySASY – nový partner ČAES pro zvyšování výkonnosti sportovců

S radostí informujeme, že společnost mySASY uzavřela s ČAES dohodu o partnerství. mySASY nabízí unikátní využití laboratorní diagnostické metody – spektrální analýzy variability srdeční frekvence (SA HRV) – v oblasti péče o zdraví, aktivního životního stylu, tréninkové zátěže a sportu. Prostřednictvím moderních a snadno dostupných technologií zpřístupňuje tuto metodu nejširší veřejnosti a mění tím přístup k řízení tréninku na rekreační, výkonnostní i vrcholové úrovni.

Každý si tak dnes může pravidelně a jednoduše v pohodlí svého domova provádět monitoring HRV, aniž by podstupoval časově a finančně náročné laboratorní vyšetření. Pro sportovce má metoda ohromný přínos, protože jim poskytuje okamžitou a přesnou odezvu na to, jakou reakci trénink vyvolá v jejich organizmu. Mohou tak mnohem lépe a snáz uzpůsobit své další tréninkové zatížení s ohledem na plánované sportovní cíle. Jejich tréninky se stanou efektivnější a zamezí případnému přetížení nebo přetrénování.

ČAES bude moci nabídnout sadu k měření SA HRV v ceně 4000,- Kč na některých svých sportovních akcích jako odměnu pro vítěze. První takovou akcí bude finále běžeckého poháru CUTT, které se uskuteční 29/12 2017 v Beskydech.

Zájemci o další podrobné informace k technologii mySASY, kteří by si případně již nyní chtěli pořídit sadu k měření HRV se mohou obrátit na email marek.navratil@caes.cz

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR