Outdoorsport v „době kovidové“

Outdoorsport v „době kovidové“

Uplynulé měsíce, či lépe skoro 2 roky, byly poznamenány různými omezeními v našem sportu stejně jako jinde. Nemá cenu plakat nad tím. Naopak, prázdné hory a příroda dávala dost neobvyklých a příjemných možností k provozování individuální sportovní činnosti a tréninku našich reprezentantů. Naštěstí nepotřebujeme fitka, tělocvičny a stadiony. Lesy, příroda a hory jsou naším nejoblíbenějším cvičištěm a s těžkostmi všeho druhu jsme zvyklí se poprat. Bereme tedy uplynulou dobu jako možnost k poctivé přípravě na nadcházející akce, kterých se i nadále budeme účastnit v rámci ČR i ve světě. A vypadá to, že rok 2021 už nebere obrátky a svět našeho sportu se roztáčí docela svižně! Více budeme informovat v budoucnu.

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR