Pražský parkový survival úspěšně proběhl v Týnci nad Sázavou

Pražský parkový survival úspěšně proběhl v Týnci nad Sázavou

Poslední oblíbenou outdoorovou sportovní akcí roku už tradičně bývá listopadový PPS. Závod má status „Poháru ČR v přírodním víceboji jednotlivců – OPEN (ČAES) a Akademické mistrovství ČR v survivalu jednotlivců – AKADEMICI (ČAUS)“.

Letos si organizátoři vybrali zázemí v Týnci nad Sázavou, kde byl naplánován start a cíl. Na závodníky čekalo 40km MTBO, 7km OB, 3km kajak, hradní kros OB 1km a slanění. Limit pro překonání trasy byl 5 hodin. Soutěžilo se ve třech kategoriích.

 

Kategorie dvojic:

  1. Oldřich Novák, Miloš Bohoněk
  2. Michl Pešík, Marek Keltner
  3. Jonáš Procházka, Tereza Drábková

 

Kategorie žen:

  1. Tereza Rudolfová
  2. Tereza Hnátková
  3. Barbora Kovaříková

 

Kategorie mužů:

  1. Jan Císař
  2. Radek Laciga
  3. Tomáš Protiva

Marek Navrátil



INSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR