Výsledky M ČR v zimním přírodním víceboji – Krkonošský survival

Výsledky M ČR v zimním přírodním víceboji – Krkonošský survival

Mistry ČR v zimním přírodním víceboji v kategorii muži se stali Jaroslav Krajník, Tomáš Petreček a Pavel Kurz z týmu BlackHILL / EPO. Druzí skončili Marek Navrátil, Pavel Štryncl a Jan Kotyk z Salomon/Suunto-Sevenpoint2.com. Třetí byli Matěj Kubina, Karel Janata a Filip Herbs (HSK Benecko). Kategorii Mix vyhráli Kristýna Skalická, Filip Šilar a Dan Šilar z Fénix multisport. Ekonom Praha Outdoor/Salomon-Suunto ve složení Jan Obuškevič, Petr Paseka, Barbora Válková byl druhý, třetí Martin Nývlt, Jana Ryantová, Tomáš Protiva z EPO Zelená s citrónem. Kategorii ženy vyhráli EPO Drticoolky – Bětka Borůvková, Míša Kovářová a Terka Hnátková. Druhé byly Bludičky ve složení Markéta Dolečková, Magdalena Vančáková, Pavlína Procházková.

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR