Výsledky MČR v zimním přírodním víceboji

Výsledky MČR v zimním přírodním víceboji

Krkonošský survival už zná své vítěze. Závodníci odstartovali do chladné noci v pátek 24.3. 2017 ve 22 hod. na Pomezních boudách v Krkonoších. Nejprve je čekal noční prolog v podobě azimutového orientačního běhu. Tříčlenné týmy měli na jeho překonání a nalezení všech kontrol limit 120 minut. Disciplína byla náročná především kvůli vysoké vrstvě sněhu, do které se závodníci propadali místy až po stehna. Poté následoval měřený úsek na běžkách v délce asi 14 km. Obě disciplíny byly hodnocené bodově, stejně jako další vložené disciplíny – lanový park a časovka terénem do kopce, které čekaly na závodníky později v okolí Špindlerova mlýna. Účelem bylo získat na trase v limitu 20 hodin co nejvíce bodů za nalezené kontroly a nejrychlejší provedení dalších disciplín. Nejlepší bodové hodnocení a také vítězné pozice nakonec získali:

Kategorie „MUŽI“

  1. Salomon-Suunto, (Pavel Štryncl, Jan Kotyk, Marek Navrátil)
  2. EPO/Vyking/Sportvisio (Roman Šinkovský, Jan Obuškevič, Jan Císař)
  3. CZAR (Tomáš Vaněk, Petr Bloudek, Matěj Kubina)

Kategorie „ŽENY“

  1. EPO Brunetky (Simona Karochová, Martina Bochenková, Jana Ryantová)
  2. EPO Drtikolky (Bětka Borůvková, Míša Kovářová, Tereza Hnátková)
  3. Team 168 (Magdalena Vančáková, Pavlína Prochízková, Magda Horová)

Kategorie „MIX“

  1. Čelovky Lucifer/Sporticus/EPO (Petr Pruner, Petr Dvořák, Lenka Mechlová)
  2. První oddíl (Milan Dvůrek, Jan Dostál, Pavla Myslivcová)
  3. Mapy.cz (Petr Fukátko, Ondřej Šofr, Pavla Udržalová)

Kompletní výsledky ZDE

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR