Zahájení série CUTT 2019 proběhlo na Velký pátek

Zahájení série CUTT 2019 proběhlo na Velký pátek

Běžecká série terénních závodů Czech ultra trail tour zahájila už svou 5. sezónu. Už tradičně se první ze tří závodů uskutečnil v krásném prostředí jarních Bílých Karpat. Opět byly k dispozici 3 trasy (18, 30 a 64 km) a sešlo se téměř 200 závodníků, takže se jednalo o rekordní účast. Počasí na Velký pátek také přálo a někteří z účastníků využili prodloužený velikonoční víkend k relaxaci i po závodě. Areál RS Vápenky je přímo ideálním místem pro aktivní odpočinek pod nejvyšším vrcholem Bílých Karpat. Na ten se podívali při závodě všechny trasy, závodníci na dlouhé trase dokonce 2x! Výsledky v jednotlivých kategoriích jsou zde:

Dlouhá trasa – muži:

 1. Petko Radovan
 2. Priadka Marian
 3. Kovařík Ondřej

Dlouhá trasa – ženy:

 1. Cichá Barbora
 2. Šlachtová Ivana
 3. Cupalová Lenka

Střední trasa – muži:

 1. Vyvijal Tadeáš
 2. Štěpánek Zdeněk
 3. Findura David

Střední trasa – ženy:

 1. Kakáčová Jana
 2. Holoubková Hana
 3. Borovská Andrea

Krátká trasa – muži:

 1. Bednařík Jiří
 2. Maderičan Jan
 3. Janek Tomáš

Krátká trasa – ženy:

 1. Uherová Jana
 2. Klepáčová Kateřina
 3. Lesslová Denisa

Pro detailní výsledky klikněte SEM

Marek NavrátilINSTITUČNÍ PARTNEŘI

msmt

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží. MŠMT podporuje dotacemi sport v ČR a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR.

cus_

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. ČUS podpořil ČAES a ČAES děkuje za podporu organizace ADVENTURE OUTDOOR EXTREME SPORTU v ČR